jazykové kurzy, výuka jazyků, angličtina

Víte, že angličtina je třetí nejrozšířenější mateřský jazyk na světě?

Proč angličtina?

Mezi anglicky hovořící země patří zejména Spojené státy, Velká Británie, Irsko, Kanada, Austrálie a Nový Zéland. V řadě dalších zemí ale angličtina patří mezi úřední jazyky, například v Jihoafrické republice, Indii, nebo také na Filipínách. Angličtina je pravděpodobně na světě nejrozšířenějším druhým jazykem. Jako lingua franca moderní doby slouží ze všech jazyků nejlépe k univerzálnímu dorozumění.

Angličtina je důležitá v osobním i profesním životě.

Bez znalosti cizího jazyka, a to platí v první řadě pro angličtinu, zůstává náš obzor omezený. Stejně tak i naše hodnota na trhu práce. Podle údajů společnosti Profesia znalosti angličtiny od svých zaměstnanců požaduje v nabídkách práce až 69% zaměstnavatelů. Jen necelá polovina žadatelů o práci však uvádí v životopisech znalost angličtiny, z toho jen 14% zvládá jazyk aktivně na dobré úrovni. Patříte i Vy k těm, kteří potřebují zlepšit své jazykové kompetence? Řešením je jazykový kurz v kvalitní jazykové škole.

V Praze nalezneme okolo stovky jazykových škol. Řada z nich nabízí pro veřejnost kurzy angličtiny. Ne každá jazyková škola je ale kvalitní, ne každý kurz bude vyhovovat Vašim potřebám. Tyto stránky Vám mohou pomoci, pokud hledáte dobré kurzy angličtiny v Praze.

 

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.